Szyjemy na własnych zasadach

Szyjemy na własnych zasadach

Koszule męskie Adalbertus od początku powstają w Polsce, w naszej gnieźnieńskiej manufakturze. Podczas pracy nad nimi szczególną uwagę poświęcamy selekcji materiałów. Od lat współpracujemy z najlepszymi producentami z Europy i Świata. Na bazie wieloletniego doświadczenia, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających mężczyzn, wybieramy tylko te unikalne i najwyższej jakości. Z nich, z największą starannością i dbałością o najmniejsze detale, szyjemy koszule Adalbertus. Tak powstaje perfekcyjnie dopracowany produkt pasujący do naszych i Twoich standardów.

Arrow icon

O nas

Background image Background image

Witaj w dojrzałym świecie

Adalbertus to marka prawdziwego mężczyzny. Dojrzała, pewna siebie i męska, jak Ty. Nowoczesna i nietuzinkowa. Perfekcyjnie dopasowana do Ciebie i zmieniającego się świata, a przy tym (...)

Więcej
Witaj w dojrzałym świecie

Szyjemy na własnych zasadach

Koszule męskie Adalbertus od początku powstają w Polsce, w naszej gnieźnieńskiej manufakturze.

Więcej
Szyjemy na własnych zasadach

Etyczna produkcja

Każda koszula Adalbertus powstaje z myślą o konkretnej osobie, szyjemy ją na bieżąco, dzięki czemu mamy pewność, że trafi tam, gdzie zostanie odpowiednio doceniona. Takie podejście do procesu produkcji sprawia, że nic nie magazynujemy i nie marnujemy, bo szyjemy tylko tyle koszul, ile zostało zamówionych. Dodatkowo nasze produkty pakujemy bez użycia plastiku i innych niepotrzebnych wypełniaczy. Chcemy żebyś mógł cieszyć się idealną koszulą bez wyrzutów sumienia.

Męstwo szyte na miare

Nie ma w męskiej garderobie rzeczy tak pociągającej i podkreślającej klasę, jak idealnie skrojona, elegancka koszula. To symbol, który doskonale odzwierciedla dojrzały męski charakter i dodaje pewności siebie podczas codziennych rytuałów, wyjątkowych okoliczności. Koszule Adalbertus podkreślą męstwo, siłę i odwagę, które już w sobie masz.

Więcej

Twoja osobowość dopięta na ostatni guzik

Jeżeli samemu nie zadbasz o styl i wygodę, nikt inny tego za Ciebie nie zrobi. Teraz to czysta przyjemność dla każdego mężczyzny. Do Twojej dyspozycji oddajemy innowacyjny kreator (...)

Więcej
Twoja osobowość dopięta na ostatni guzik

Dla współczesnych mężczyzn

To niesamowite, jak bardzo koszula może wpływać na wizerunek, dodawać mężczyźnie uroku i klasy. Czasem nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy, dopóki nie znajdziemy tej jednej - idealn(...)

Więcej
Dla współczesnych mężczyzn