Odkryj Adalbertus

Background image

O nas

Background image Background image
Etyczna produkcja

Każda koszula Adalbertus powstaje z myślą o konkretnej osobie, szyjemy ją na bieżąco, dzięki czemu mamy pewność, że trafi tam, gdzie zostanie odpowiednio doceniona. Takie podejście do procesu produkcji sprawia, że nic nie magazynujemy i nie marnujemy, bo szyjemy tylko tyle koszul, ile zostało zamówionych. Dodatkowo nasze produkty pakujemy bez użycia plastiku i innych niepotrzebnych wypełniaczy. Chcemy żebyś mógł cieszyć się idealną koszulą (...)

Więcej
Witaj w dojrzałym świecie

Adalbertus to marka prawdziwego mężczyzny. Dojrzała, pewna siebie i męska, jak Ty. Nowoczesna i nietuzinkowa. Perfekcyjnie dopasowana do Ciebie i zmieniającego się świata, a przy tym (...)

Więcej
Łączy nas dojrzałość

Każdy mężczyzna jest inny. Mamy różne charaktery, temperamenty i doświadczenia. Mamy też różne potrzeby i wizje samych siebie w tym pełnym wyzwań męskim świecie. Choć jesteśmy różni, łączy nas jedno – zawsze chcemy wyglądać doskonale, a przy tym dojrzale. Pragniemy wyróżniać się i czuć pewnie na każdym kroku. Dziś to wszystko jest w zasięgu ręki - w koszulach Adalbertus, które tworzymy z pasją, dla podkreślenia indywidualności, elegancji i (...)

Więcej
Męstwo szyte na miare

Nie ma w męskiej garderobie rzeczy tak pociągającej i podkreślającej klasę, jak idealnie skrojona, elegancka koszula. To symbol, który doskonale odzwierciedla dojrzały męski charakter i dodaje pewności siebie podczas codziennych rytuałów, wyjątkowych okoliczności. Koszule Adalbertus podkreślą męstwo, siłę i odwagę, które już w sobie masz.

Więcej