BĄDŹ JAK IRON MAN

BĄDŹ JAK IRON MAN

Dowiedz się, jak po męsku wyprasować swoją koszulę.

ZWILŻENIE

Warto lekko zwilżyć koszulę wodą przed rozpoczęciem prasowania. Należy to robić z wyczuciem, aby koszula była lekko wilgotna, a nie mokra. Jeśli posiadasz żelazko z generatorem pary, możesz pominąć ten krok.

ROZPIĘCIE

Pamiętaj, aby rozpiąć guziki i dobrze rozwinąć koszulę zanim ułożysz ją na desce do prasowania.

ZABEZPIECZENIE

Połóż bawełnianą ściereczkę w miejscu prasowania, między żelazkiem a koszulą. W ten sposób ograniczysz ryzyko przepaleń i wybłyszczeń tkaniny.

OD SZCZEGÓŁU DO OGÓŁU

Prasowanie zacznij od najmniejszych elementów koszuli – kołnierzyka i mankietów – prasując je najpierw od wewnątrz, potem od zewnątrz. Następnie prasuj kolejno: rękawy  przód koszuli  tył koszuli. Podczas całego procesu staraj się unikać zaprasowania kantów koszuli i dotknięcia gorącym żelazkiem guzików. Po wszystkim rozwieś swoją koszulę na wieszaku.

Arrow icon

O nas

Background image Background image

Witaj w dojrzałym świecie

Adalbertus to marka prawdziwego mężczyzny. Dojrzała, pewna siebie i męska, jak Ty. Nowoczesna i nietuzinkowa. Perfekcyjnie dopasowana do Ciebie i zmieniającego się świata, a przy tym (...)

Więcej
Witaj w dojrzałym świecie

Szyjemy na własnych zasadach

Koszule męskie Adalbertus od początku powstają w Polsce, w naszej gnieźnieńskiej manufakturze.

Więcej
Szyjemy na własnych zasadach

Etyczna produkcja

Każda koszula Adalbertus powstaje z myślą o konkretnej osobie, szyjemy ją na bieżąco, dzięki czemu mamy pewność, że trafi tam, gdzie zostanie odpowiednio doceniona. Takie podejście do procesu produkcji sprawia, że nic nie magazynujemy i nie marnujemy, bo szyjemy tylko tyle koszul, ile zostało zamówionych. Dodatkowo nasze produkty pakujemy bez użycia plastiku i innych niepotrzebnych wypełniaczy. Chcemy żebyś mógł cieszyć się idealną koszulą bez wyrzutów sumienia.

Męstwo szyte na miare

Nie ma w męskiej garderobie rzeczy tak pociągającej i podkreślającej klasę, jak idealnie skrojona, elegancka koszula. To symbol, który doskonale odzwierciedla dojrzały męski charakter i dodaje pewności siebie podczas codziennych rytuałów, wyjątkowych okoliczności. Koszule Adalbertus podkreślą męstwo, siłę i odwagę, które już w sobie masz.

Więcej

Twoja osobowość dopięta na ostatni guzik

Jeżeli samemu nie zadbasz o styl i wygodę, nikt inny tego za Ciebie nie zrobi. Teraz to czysta przyjemność dla każdego mężczyzny. Do Twojej dyspozycji oddajemy innowacyjny kreator (...)

Więcej
Twoja osobowość dopięta na ostatni guzik

Dla współczesnych mężczyzn

To niesamowite, jak bardzo koszula może wpływać na wizerunek, dodawać mężczyźnie uroku i klasy. Czasem nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy, dopóki nie znajdziemy tej jednej - idealn(...)

Więcej
Dla współczesnych mężczyzn